icon

Panel Komisji Szkolnych

Rejestracja

Szanowni Państwo, 

prosimy o zalogowanie się do panelu Komisji Szkolnych w celu sprawdzenia oraz uzupełnienia adresów e-mailowych zawodników biorących udział w II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie.

Panel będzie aktywny od 1 do 28 lutego br.

Na podane przez Państwa adresy uczniowie otrzymają dane do logowania do testów online.

Uczniowie, których adresy nie zostaną zweryfikowane lub wpisane do panelu, nie będą mogli wziąć udziału w eliminacjach okręgowych.

Przypominamy, że osoba zgłaszająca uczniów do Olimpiady powinna posiadać w przypadku uczniów niepełnoletnich zgody przedstawicieli ustawowych uczniów na przekazanie ich danych osobowych organizatorowi Olimpiady. Zgody przechowuje Komisja Szkolna. 


FORMULARZ ZGODY: 
formularz dla osoby niepełnoletniej.

Pozdrawiamy,
Organizatorzy 

***

Organizatorem II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie jest Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych.

Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych została założona w 2000 r. przez rektorów 5 polskich państwowych uczelni ekonomicznych (Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu) w celu prowadzenia akredytacji w zakresie nauk ekonomicznych i nauk o zarządzaniu. Fundacja od 2005 r. jest organizatorem jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju – Olimpiady Przedsiębiorczości. Od 2008 r. Fundacja prowadzi dwa ogólnopolskie projekty edukacyjne: Akademię Młodego Ekonomisty oraz Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy, których celem jest popularyzacja wiedzy i budowanie świadomości ekonomicznej wśród młodzieży. Organizacja prowadzi szereg działań służących doskonaleniu jakości kształcenia edukacji w polskich szkołach wyższych, propagowaniu i wspieraniu jej najlepszych wzorców. 
Strona internetowa Fundacji: www.fundacja.edu.pl.

 

 

login icon

Logowanie

Problemy z logowaniem? - kliknij