icon

Panel Komisji Szkolnych

Rejestracja

Szanowni Państwo,

witamy w panelu Komisji Szkolnych II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Rejestracja została uruchomiona 19 września i zostanie zamknięta 23 października 2016 r.

Przed rozpoczęciem rejestracji zachęcamy do zapoznania się z zasadami zapisów do Olimpiady oraz instrukcją obsługi do formularza.

Będziemy również wdzięczni za pobranie oświadczenia zgody na przetwarzanie danych osobowych uczniów i przekazania go przedstawicielom ustawowym zawodników. Przypominamy, że oświadczenia przechowuje Komisja Szkolna. 

Pozdrawiamy,
Organizatorzy 

***

Organizatorem II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie jest Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych.

Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych została założona w 2000 r. przez rektorów 5 polskich państwowych uczelni ekonomicznych (Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu) w celu prowadzenia akredytacji w zakresie nauk ekonomicznych i nauk o zarządzaniu. Fundacja od 2005 r. jest organizatorem jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju – Olimpiady Przedsiębiorczości. Od 2008 r. Fundacja prowadzi dwa ogólnopolskie projekty edukacyjne: Akademię Młodego Ekonomisty oraz Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy, których celem jest popularyzacja wiedzy i budowanie świadomości ekonomicznej wśród młodzieży. Organizacja prowadzi szereg działań służących doskonaleniu jakości kształcenia edukacji w polskich szkołach wyższych, propagowaniu i wspieraniu jej najlepszych wzorców. 
Strona internetowa Fundacji: www.fundacja.edu.pl.

login icon

Logowanie

Problemy z logowaniem? - kliknij